Tělocvičná jednota Sokol Písková Lhota : novinky

Vítězem 11. ročníku Luděk Pych

27.04.2014 12:45

Vítězem 11.ročníku Memoriálu Zdeňka Fajmana se stal Luděk Pych z TJ Sadská. Luděk po kvalitním výkonu porazil ve finále trojnásobného vítěze z minulých let Mirka Trajhana. Nejlepší z domácích hráčů Mirek Křepela postoupil do čtvrtfinále a obsadil solidní dělené 5.-8. místo. Turnaje se zůčastnilo 32 hráčů s celkem 19 oddílů.

Pořadí nejlepších:
1. Luděk Pych - (TJ Sadská)
2. Miroslav Trajhan - (Mladá Boleslav)
3. Daniel Kloz - (Loko Nymburk)
4. Tomáš Regimon - (Chlumec nad Cidlinou)
5.-8. Miroslav Křepela - (Sokol Písková Lhota), Ondřej Šmíd - (Nový Bydžov), Roman Procházka - (Městec Králové), Martin Havel - (Lysá n.L.)

Soutěž útěchy vyhrál Jaroslav Brynych (Lysá n.L.), druhé místo obsadil Jiří Pelant (Brandýs)

Dodatkovou soutěž čtyřher vyhráli Ondřej Šmíd (Nový Bydžov) a Milan Kubica (Hradec Králové)

- 8:45 rozlosování základních skupin za účasti pískovolhoteckého notáře

( prní losovací koš bude nasazen pořadatelem, další koše podle oddílové příslušnosti)

- 9:00 slavnostní zahájení

- 9:05 začátak zápasů ve skupinách

- možnost občerstvení v místní osvěžovně, otevřeno od 9:00

Letní liga 3.kolo

22.04.2014 16:06

Nymburk - Velký Osek B 13:5, Opočnice - Brandýs 11:7, Sadská - Starý Kolín 13:5, Lysá - Velký Osek A 1:17, Písková Lhota - Nová Ves 15:3

Letní liga 2.kolo

13.04.2014 09:08

Starý Kolín - Lysá  8:10, Velký Osek A - Nymburk 18:0, Brandýs - Sadská 17:1, Nová Ves - Opočnice 9:9, Velký Osek B - Písková Lhota 16:2

Pletení pomlázek v sokolovně

11.04.2014 20:32

V úterý 15.dubna od 17 hodin Vás Sokol Písková Lhota zve do sokolovny na Pomlázkovou - pletení pomlázek

Memoriál Zd. Fajmana konec přihlášek

10.04.2014 21:54

K dnešnímu dni se již přihlásilo na Memoriál Zdeňka Fajmana přes 40 stolních tenistů, musíme proto bohužel z kapacitních důvodů ukončit příjem přihlášek.

Děkujeme za zájem, další přihlášení bude možné jen v případě uvolnění místa odřeknutím již přihlášených hráčů.

Za pořadatele Petr Mráz T.J. Sokol Písková Lhota

Telegraf, Dargis a Arock v sokolovně

07.04.2014 19:52
V sobotu 12.4. od 20 hodin zahrají na jarní zábavě kapely

Telegraf, Dargis a Arock.

07.04.2014 19:33

V sobotu 26.dubna pořádáme 11.ročník Memoriálu Zdeňka Fajmana ve stolním tenisu.

Více informací v pozvánce: Memorial Zdeňka Fajmana 11.pdf (36916)

Letní liga výsledky 1.kola

06.04.2014 21:44

Písková Lhota - Velký Osek A  3 : 15, Nymburk - Starý Kolín 6 : 12, Lysá - Brandýs 5 : 13,

Sadská - Nová Ves 7 : 11, Opočnice - Velký Osek B 12 : 6