Tělocvičná jednota Sokol Písková Lhota : novinky

Sokolský den sobota 2.září

21.08.2017 21:17

V sobotu 2.září 2017 od 14:30 Vás zve Tělocvičná jednota Sokol Písková Lhota na 6.ročník Sokolského dne

Program :14:30 -  ukázka vojenské techniky

                15:00 -  začátek sportovních soutěží pro děti

                16:30 - skupina historického šermu a dobové hudby Páni z Kolína

                17:00 - dětská discotéka s opékáním buřtů

                18:00 - soutěže pro dospělé - Sokolská šipka

                19:00 - hudba Lou Kohout

                 večer disco - rockotéka pod hvězdami

 

                  - akce se uskuteční za každého počasí (při nepřízni sál sokolovny)

Memoriál Zdeňka Fajmana 14.ročník

21.05.2017 11:15

V sobotu 20.5. se v sokolovně uskutečnil 14. ročník Memoriálu Zdeňka Fajmana ve stolním tenisu za účasti 40 stolních tenistů s celkem 23 oddílů i amatérských hráčů z Hradeckého a Pardubického kraje. Startující byli rozděleni do osmi základních skupin po 5.  První dva postupovali do finálového pavouka  další dva do soutěže velké útěchy a jeden do malé útěchy.

Bylo k vidění plno vyrovnaných a i překvapivích výsledků kdy už ve čtvrtfinále skončil loňský obhájce Luděk Pych (Sadská) i čtyřnásobný vítěz z minulích ročníků Miroslav Trajhan (Kolín)

První místo vybojoval Roman Procházka  (Velký Osek) před Jaroslavem Wagnerem ml. (Sadská), 3. místo obsadil Milan Kubica (Hradec Králové) a 4. Jan Kvasnička (Žehuň)

Velkou útěchu pro nepostupující do finále mezi prvních 16 vyhrál Jaroslav Dudla (Seletice), v malé útěše zvítězil Jaromír Černík (Kosice) .

Domácí oddíl reprezentoval Miroslav Křepela který postoupil do finalového pavouka z druhého místa ze silné skupiny A a celkově obsadil 9.-16. místo.

Celkové pořadí nejlepších:

1. Roman Procházka (Sokol Velký Osek)

2. Jaroslav Wagner ml. (TJ Sadská)

3. Milan Kubica  (Čechie Hradec Králové)

4. Jan Kvasnička  (TTC Žehuń)

5.-8. M. Trajhan (ST Kolín), L. Jirka (Sokol Chrudim), M. Doležal (Sokol Velký Osek), L. Pych (TJ Sadská)

9.-16. M. Dlask (Přelouč), P. Sláčal (Loko Nymburk), F.Pekárek ml. (TTC Poděbrady), V. Černý(Přelouč), V. Pech (T. Pardubice), J. Martínek (S. Loučeň), M. Křepela (S. Písková Lhota)

 

Poděkování patří paní Jitce Červinkové za věnované poháry a všem zúčasněným.

 

Komletní výsledky:Memoriál Zdeňka Fajmana ve stolním tenisu 14.pdf (498591)

 

Letní liga 2017

08.05.2017 19:00

1. kolo: Starý Kolín  - Loko Nbk 16 : 2, Brandýs -  Lysá 18 : 0, N. Ves - Sadská 5 : 13, Dobřichov - Žehuň 1 : 17, V. Osek - AFK Nbk 12 : 6,

2. kolo: AFK Nbk - Dobřichov 16 : 2, Lysá - Starý Kolín 7 : 11, Sadská -  Brandýs 10 : 8,  Žehuň - N.Ves 12 : 6,  Loko Nbk -  V. Osek 1 : 17

3. kolo: Starý Kolín - Sadská 15 : 3, Brandýs - Žehuň 16 : 2, N. Ves - AFK Nbk 6 : 12, Dobřichov  - Loko Nbk 4 : 14, V. Osek Lysá 13 : 5

4. kolo: AFK Nbk - Brandýs 6 : 12,  Lysá - Dobřichov 18 : 0, Sadská - V. Osek 3 : 15,  Žehuň - Starý Kolín 10 : 8,  Loko Nbk - N. Ves 6 : 12

5. kolo: Starý Kolín - AFK Nbk 16 : 2, Brandýs -  Loko Nbk 16: 2, N.Ves Lysá 13 : 5, Dobřichov  - Sadská 3 : 15, V. Osek -  Žehuň 12 : 6

6. kolo: AFK Nbk V. Osek 7 : 11,  Lysá - Brandýs 3 : 15, Sadská N. Ves 12 : 6, Žehuň - Dobřichov 14 : 4, Loko Nbk - Starý Kolín 4 : 14

7.kolo: Starý Kolín -  Lysá 11 : 7,  Brandýs - Sadská 16 : 2,  N.Ves - Žehuň 6 : 12, Dobřichov - AFK Nbk 3 : 15, V. Osek - Loko Nbk 14 : 4

Výsledky, tabulky po 7.kole:

Letni liga.xlsx (21774)

Memoriál Zdeňka Fajmana 14.ročník

10.04.2017 21:59

14. ročník Memoriálu Zdeňka Fajmana pořádáme v sobotu 20. května od 9.h.

přihlášky do 18.5. na sokolpiskovalhota@seznam.cz

pozvánka: Memorial Zdeňka Fajmana 14.r..pdf (160269)

Pomlázková

09.04.2017 21:40

V úterý 11.dubna od 17.h.Vás T.J. Sokol Písková Lhota a Hospoda U Sokola zve na 12.ročník Pomlázkové - pletení pomlázek a příprava na Velikonoce.

Benefit

28.02.2017 19:23

Benefit opět po letech v sokolovně v Pískové Lhotě

Sobota 18.března od 20 hodin

bandzone.cz/koncert/434159-piskova-lhota-sokolovna-benefit-v-piskovce

 

Lhotecká zábava

19.02.2017 16:55

Pozvánka na Lhoteckou zábavu:

Vánoční Tunaj 57.ročník výsledky

01.01.2017 21:58

Pořadí 57.ročníku Vánočního turnaje v Pískové Lhotě:

1. Petr Mráz, 2. Mirek Křepela, 3. Petr Bláha, 4. Lukáš Vymazal, 5. Zdeněk Píša, 6. Petr Nechvíl, 7. František Martínek, 8. Jiří Abrle, 9. Ivan Mašinda

 

Vánoční turnaj

22.12.2016 20:00

57. ročník Vánočního oddílového turnaje ve stolním tenisu se uskuteční v pondělí 26.12. od 10h.

První místo po polovině okresního přeboru 2.třídy

22.12.2016 19:20

Tabulka OP2 po půlce sezóny. T.J. Sokol Písková Lhota zatím drží 1.místo:

stis.ping-pong.cz/htm/soutez.php?id=2320&rocnik=2016&oblast=420208

 

Bývalé Béčko přestoupilo kompletně do nově vzniklého oddílu ACS Přední Lhota který hraje OP4 sk.B:

stis.ping-pong.cz/htm/soutez.php?id=2563&rocnik=2016&oblast=420208

 

Statistiky:

stis.ping-pong.cz/htm/uspesnost.php?id=2320&rocnik=2016&oblast=420208

stis.ping-pong.cz/htm/uspesnost.php?ct=&id=2563&rocnik=2016&oblast=420208

 

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>