Tělocvičná jednota Sokol Písková Lhota : novinky

Benefit + Telegraf

14.09.2017 11:44

V  sobotu 16.9.  od 21h. Hospoda u Sokola zve do sokolovny na zábavu kapel Benefit a Telegraf

Veteraniáda 8.ročník výsledky

10.09.2017 13:23

Vítězem 8. ročníku Veteraniády za účasti 18 přihlášených se stal Stanislav Havránek ze Sokola Starý Kolín, je to již jeho třetí vítězství v historii turnaje, druhé místo obsadil domácí Mirek Křepela. Na třetím místě se umístil Lubomír Salavec před Liborem Vondruškou oba TTC Žehuň.

Pořadí 5 - 8. místo: Adamčík (TTC Žehuň), Kořínek (Loko  Nymburk), Šafránek, Voslař (Nová Ves).

Soutěž útěchy vyhrál František Vejtruba ze Sokola Velim před Zdeňkem Píšou Sokol Písková Lhota.

 

Celkové výsledky:

Veteraniada 2017.xlsx (11482)

Veteraniada 2017 útěcha.xlsx (9842)

 

 

Letní liga 8. a 9. kolo

10.09.2017 13:05

 O postupujících do finálového turnaje bude ještě velký boj v Nymburské i Kolínské skupině, rozhodne poslední 10.kolo.

Výsledky:

8. kolo: AFK Nymburk - Nová Ves 12 : 6, Lysá n/L - Velký Osek 4 : 14, Sadská - Starý Kolín 6 : 12, Žehuň - Brandýs 5 : 13, Loko Nymburk - Dobřichov 14 : 4.

9. kolo: Starý Kolín - Žehuň 13 : 5, Brandýs - AFK Nymburk 13 : 5, Nová Ves - Loko Nymburk 7 : 11, Dobřichov - Lysá n/L 0 : 18, Velký Osek - Sadská 15 : 3

 

tabulky : 13.roč.Letní soutěže Rozlosování 9.kolo 2017.xls (56320)

 

Veteraniáda stolní tenis

03.09.2017 08:56

V sobotu 9.září od 9h. zveme do sokolovny na 8.ročník Veteraniády ve stolním tenisu.

 

Pozvánka:

Pozvánka na 8.r.VETERANIADY 2017.xls (30208)

Sokolský den sobota 2.září

21.08.2017 21:17

V sobotu 2.září 2017 od 14:30 Vás zve Tělocvičná jednota Sokol Písková Lhota na 6.ročník Sokolského dne

Program :14:30 -  ukázka vojenské techniky

                15:00 -  začátek sportovních soutěží pro děti

                16:30 - skupina historického šermu a dobové hudby Páni z Kolína

                17:00 - dětská discotéka s opékáním buřtů

                18:00 - soutěže pro dospělé - Sokolská šipka

                19:00 - hudba Lou Kohout

                 večer disco - rockotéka pod hvězdami

 

                  - akce se uskuteční za každého počasí (při nepřízni sál sokolovny)

Memoriál Zdeňka Fajmana 14.ročník

21.05.2017 11:15

V sobotu 20.5. se v sokolovně uskutečnil 14. ročník Memoriálu Zdeňka Fajmana ve stolním tenisu za účasti 40 stolních tenistů s celkem 23 oddílů i amatérských hráčů z Hradeckého a Pardubického kraje. Startující byli rozděleni do osmi základních skupin po 5.  První dva postupovali do finálového pavouka  další dva do soutěže velké útěchy a jeden do malé útěchy.

Bylo k vidění plno vyrovnaných a i překvapivích výsledků kdy už ve čtvrtfinále skončil loňský obhájce Luděk Pych (Sadská) i čtyřnásobný vítěz z minulích ročníků Miroslav Trajhan (Kolín)

První místo vybojoval Roman Procházka  (Velký Osek) před Jaroslavem Wagnerem ml. (Sadská), 3. místo obsadil Milan Kubica (Hradec Králové) a 4. Jan Kvasnička (Žehuň)

Velkou útěchu pro nepostupující do finále mezi prvních 16 vyhrál Jaroslav Dudla (Seletice), v malé útěše zvítězil Jaromír Černík (Kosice) .

Domácí oddíl reprezentoval Miroslav Křepela který postoupil do finalového pavouka z druhého místa ze silné skupiny A a celkově obsadil 9.-16. místo.

Celkové pořadí nejlepších:

1. Roman Procházka (Sokol Velký Osek)

2. Jaroslav Wagner ml. (TJ Sadská)

3. Milan Kubica  (Čechie Hradec Králové)

4. Jan Kvasnička  (TTC Žehuń)

5.-8. M. Trajhan (ST Kolín), L. Jirka (Sokol Chrudim), M. Doležal (Sokol Velký Osek), L. Pych (TJ Sadská)

9.-16. M. Dlask (Přelouč), P. Sláčal (Loko Nymburk), F.Pekárek ml. (TTC Poděbrady), V. Černý(Přelouč), V. Pech (T. Pardubice), J. Martínek (S. Loučeň), M. Křepela (S. Písková Lhota)

 

Poděkování patří paní Jitce Červinkové za věnované poháry a všem zúčasněným.

 

Komletní výsledky:Memoriál Zdeňka Fajmana ve stolním tenisu 14.pdf (498591)

 

Letní liga 2017

08.05.2017 19:00

1. kolo: Starý Kolín  - Loko Nbk 16 : 2, Brandýs -  Lysá 18 : 0, N. Ves - Sadská 5 : 13, Dobřichov - Žehuň 1 : 17, V. Osek - AFK Nbk 12 : 6,

2. kolo: AFK Nbk - Dobřichov 16 : 2, Lysá - Starý Kolín 7 : 11, Sadská -  Brandýs 10 : 8,  Žehuň - N.Ves 12 : 6,  Loko Nbk -  V. Osek 1 : 17

3. kolo: Starý Kolín - Sadská 15 : 3, Brandýs - Žehuň 16 : 2, N. Ves - AFK Nbk 6 : 12, Dobřichov  - Loko Nbk 4 : 14, V. Osek Lysá 13 : 5

4. kolo: AFK Nbk - Brandýs 6 : 12,  Lysá - Dobřichov 18 : 0, Sadská - V. Osek 3 : 15,  Žehuň - Starý Kolín 10 : 8,  Loko Nbk - N. Ves 6 : 12

5. kolo: Starý Kolín - AFK Nbk 16 : 2, Brandýs -  Loko Nbk 16: 2, N.Ves Lysá 13 : 5, Dobřichov  - Sadská 3 : 15, V. Osek -  Žehuň 12 : 6

6. kolo: AFK Nbk V. Osek 7 : 11,  Lysá - Brandýs 3 : 15, Sadská N. Ves 12 : 6, Žehuň - Dobřichov 14 : 4, Loko Nbk - Starý Kolín 4 : 14

7.kolo: Starý Kolín -  Lysá 11 : 7,  Brandýs - Sadská 16 : 2,  N.Ves - Žehuň 6 : 12, Dobřichov - AFK Nbk 3 : 15, V. Osek - Loko Nbk 14 : 4

Výsledky, tabulky po 7.kole:

Letni liga.xlsx (21774)

Memoriál Zdeňka Fajmana 14.ročník

10.04.2017 21:59

14. ročník Memoriálu Zdeňka Fajmana pořádáme v sobotu 20. května od 9.h.

přihlášky do 18.5. na sokolpiskovalhota@seznam.cz

pozvánka: Memorial Zdeňka Fajmana 14.r..pdf (160269)

Pomlázková

09.04.2017 21:40

V úterý 11.dubna od 17.h.Vás T.J. Sokol Písková Lhota a Hospoda U Sokola zve na 12.ročník Pomlázkové - pletení pomlázek a příprava na Velikonoce.

Benefit

28.02.2017 19:23

Benefit opět po letech v sokolovně v Pískové Lhotě

Sobota 18.března od 20 hodin

bandzone.cz/koncert/434159-piskova-lhota-sokolovna-benefit-v-piskovce

 

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>