Tělocvičná jednota Sokol Písková Lhota : novinky

Finále pro Sokol Velký Osek

28.09.2015 09:37

Vítězem 11. ročníku Letní soutěže Sokola Písková Lhota se stali hráči Sokola Velký Osek, kteří tak obhájili titul z loňského roku.

Výsledky finálového turnaje:

Semifinále:  Sokol Velký Osek - TJ Sadská 9 : 5

Loko Nymburk - TTC Brandýs 9 : 8

O 3. místo: TTC Brandýs - TJ Sadská 9 : 3

Finále:  Sokol Velký Osek - Loko Nymburk 9 : 4

Základní část:

11.roč.Letní soutěže Rozlosování2015(3).xls (54 kB)

nymbursky.denik.cz/ostatni_region/podruhe-za-sebou-si-pohar-odvezli-stolni-teniste-velkeho-oseku-20151003.html

Letní liga finále

21.09.2015 20:49

Finálový turnaj Letní soutěže stolního tenisu T.J.Sokol Písková Lhota se odehraje v sobotu 26.9. od 9:00h v místní sokolovně.

Do závěrečného turnaje postoupily družstva Brandýsa a V.Oseka z Kolínské skupiny a Sadská a těsně Loko Nymburk z Nymburské skupiny.
Pořadatel děkuje ostatním nepostupujícím mužstvům za účast a za to, že se všechna utkání sehrála a snad i bez konfliktů.
Kdo by se chtěl podívat na tento turnaj, je srdečně zván na sobotu 26.9. od 9 hod.

Program finalového turnaje:

9:00 Semifinále TTC Brandýs - Loko Nymburk

TJ Sadská - Sokol Velký Osek

11:00 Finále a o 3.místo

- zápasy se hrají do 9 vítězného bodu s 1 čtyřhrou.

Tabulky a výsledky základních skupin: 11.roč.Letní soutěže Rozlosování2015(3).xls (55296)

6.Veteraniáda výsledky

21.09.2015 20:39

Titul obhájil Stanislav Havránek ze Starého Kolína

Oddíl stolního tenisu Sokol Písková Lhota uspořádal 6.ročník Veterániády, hráčů starších šedesáti let. Za účasti 17 hráčů z 12 oddílů si prvenství vybojoval Stanislav Havránek ze Sokola Starý Kolín.

Druhý skončil Petr Adamčík z TTC Žehuň. V zápase o třetí místo porazil Zdeněk Píša ze Sokola Pískové Lhoty Libora Vondrušku z TTC Žehuň. Na děleném pátém až osmém místě skončili J. Jech z Hořátve, F. Martinek z Hradce Králové, J. Laštovička a K. Svoboda oba z Velkého Oseka. V soutěži útěchy zvítězil Jaroslav Šafránek z Nové Vsi, který ve finále porazil Františka Vejtrubu z Velimi. Uznání patří třiaosmdesátiletému Josefu Pacltovi z Krchleb, nejstaršímu hráči turnaje.

Veteraniáda

30.08.2015 19:11

Veteraniáda

V sobotu 5.9. od 9 hodin se uskuteční v sokolovně 6. ročník Veteraniády ve stolním tenisu nad 60.let (od ročníku 1955).
Přihlášky u Honzy Chlada tel. 606175550, e-mail:  j.chlad.centrum.cz

Pozvánka: Pozvánka 6.r.VETERANIADY.xls (23552)

Valná hromada T.J. Sokol Písková Lhota

30.08.2015 19:06

Mimořádná valná hromada T.J. Sokol Písková Lhota se koná v neděli 13.9. od 19h. v sokolovně.

Pozvánka: pozvanka-program na mim.valnou-hromadu15-tj-1-1.doc (52736)

Sokolský den

28.07.2015 18:22

V sobotu 29.srpna pořádáme další ročník Sokolského dne. Letos u příležitosti 90.- letého výročí postavení a otevření sokolovny v Pískové Lhotě.
Na programu bude dětské zábavné sportovní odpoledne, ukázka vojenské techniky, výstava fotografií z historie T.J. Sokol Písková Lhota, vystoupení 9.-letého bubeníka, dětská diskotéka. Večer potom hudební zábava s kapelou Quanto.
Akce se pořádá za podpory Středočeského kraje a obce Písková Lhota.

Letní liga 6.kolo

23.06.2015 19:53

AFK Nymburk - Velký Osek 7 : 11, Loko Nymburk - St. Kolín 16 : 2, Lysá - Brandýs 5 : 13, Sadská - Nová Ves 14 : 4, Opočnice - ST Kolín 14 : 4.

Letní liga bude  pokračovat po přestávce koncem srpna.

Letní liga 3.- 5. kolo

03.05.2015 18:33

Výsledky Letní ligy:

3.kolo: Nová Ves - AFK Nymburk 7 : 11, Velký Osek - Lysá 14 : 4, Starý Kolín Sadská 10 : 8, Brandýs - Opočnice 11 - 7, ST Kolín - Loko Nymburk 7 - 11

4.kolo: Sadská - V.Osek 10 : 8, Opočnice - St. Kolín 16 : 2, AFK Nymburk - Brandýs 3 : 15, Loko Nymburk - Nová Ves 17 : 1, Lysá - ST Kolín 13 : 5

5.kolo: Starý Kolín - AFK Nymburk 7 : 11, Velký Osek - Opočnice 11 : 7, Brandýs - Loko Nymburk 10 : 8, Nová Ves -  Lysá 1 : 17, ST Kolín - Sadská 4 : 14

Výsledky 12.ročníku Mem. Zdeňka Fajmana

19.04.2015 17:39

V sobotu 18.4. se v sokolovně uskutečnil 12. ročník Memoriálu Zdeňka Fajmana ve stolním tenisu za účasti 32 hráčů z celkem 16 oddílů. Nejdelší cestu k nám absolvovali hráči z Vrchlabí a Lánova u Vrchlabí. Další zůčastněné oddíly: Loučeň, Seletice, Lysá n/L., Mladá Boleslav, Sadská, Nový Bydžov, Kosice, Klučov, Libice n/C., TTC Poděbrady, Městec Králové, Sokoleč, Dobřichov, Písková Lhota.

První dva hráči z osmi čtyřčlenných skupin postupovali do finalového pavouka, zbytek si zahrál soutěž útěchy.

Vítězem se stal po dvouleté pauze Miroslav Trajhan reprezentující v letošní sezóně Mladou Boleslav. Druhé místo obsadil po finálové prohře 2:3 František Pekárek ( Libice n/C.) a třetí loňský obhájce Luděk Pych (Sadská) který porazil v souboji o 3.místo Ladislava Dudlu ze Seletic.