Medailisté předchozích ročníků

Letní soutěže se zůčastňují týmy Nymburska a Kolínska.

14.ročník 2018: 1. TTC Brandýs nad Labem

                        2. Sokol Starý Kolín

                        3. TJ Sadská

                        4. Sokol Lysá nad Labem

 

13.ročník 2017: 1. TTC Brandýs nad Labem

                        2. Sokol Velký Osek

                        3. TTC Žehuň

                        4. TJ Sadská

 

12.ročník 2016: 1. SK Městec Králové

                        2. Sokol Velký Osek

                        3. TJ Sadská

                        4. Sokol Starý Kolín

 

11.ročník 2015:  1. Sokol Velký Osek

                        2. TJ Sadská

                        3. Brandýs n/L

                        4. Loko Nymburk

 

10.ročník 2014:    1.Sokol Velký Osek

                           2.TTC Brandýs

                           3. STC Opočnice

                           9.-10. Sokol Písková Lhota

 

 9.ročník 2013:     1. TTC Brandýs n/L

                           2. Sokol Velký Osek

                           3. Lokomotiva Nymburk

                           5.-6. Sokol Písková Lhota

 

 8.ročník 2012:     1.Sokol Poděbrady

                           2. Sokol Starý Kolín

                           3. STC Opočnice

                          10. Sokol Písková Lhota

 

  7.ročník 2011:     1. Sokol Poděbrady

                           2. Sokol Písková Lhota

                           3. FK Kolín

 

  6.ročník 2010:    1. Sokol Poděbrady

                           2. TJ Sadská

                           3. Sokol Starý Kolín

                           6.Sokol Písková Lhota

 

  5.ročník 2009:    1. Sokol Sadská

                           2. Sokol Lysá n.L.

                           3. Sokol Poděbrady

                           4.Sokol Písková Lhota

 

  4.ročník 2008:   1. Sokol Sadská

                          2. Sokol Poděbrady

                          3. Sokol Lysá n.L.

                          8. Sokol Písková Lhota

 

  3.ročník 2007:  1. Sokol Poděbrady

                         2. Sokol Sadská

                         3. Sokol Kolín

                         6. Sokol Písková Lhota

 

  2.ročník 2006:  1. Sokol Sadská

                         2. Sokol Kolín

                         3. Viktoria Radim

                         5.Sokol Písková Lhota

 

  1.ročník 2005:  1. Viktoria Radim

                         2 .TJ Předhradí

                         3. Sokol Písková Lhota