Tělocvičná jednota Sokol Písková Lhota : novinky

Sokolský trojboj pro Bélu

15.10.2017 09:15

Vítězem Sokolského trojboje (pétanque, stolní tenis, šipky) za účasti celkem 16 soutěžících se stal Petr (Béla) Bláha, druhý skončil Zdeněk Píša a třetí Ivan Mašinda.
Vítězové disciplín:
Pétanque: Petr Bláha
Stolní tenis: Zdeněk Píša
Šipky: Přemysl Knopp

Okresní turnaj mládeže, výsledky

08.10.2017 20:59

Okresního 1. bodovacího turnaje mládeže v Pískové Lhotě se zúčastnilo  celkem 25 mladších a starších žáků z oddílů Lokomotiva Nymburk, TJ Sadská, TTC Poděbrady, Sokol Krchleby, Sokol Lysá n/L a ACS Přední Lhota.

 

Medailové pořadí:

Mladší žáci: 1. František Veselý - Lokomotiva Nymburk

                   2. Jaroslav Truhlář - TJ Sadská

                   3. Jindřich Jeník - Sokol Krchleby

                   3. Kateřina Malá - TTC Poděbrady

 

Starší žáci: 1. Pavel Sláčal - TJ Sadská

                  2. Marek Čejka - Sokol Lysá n/L

                  3. Sebastian Hána - Lokomotiva Nymburk

 

 

 

Turnaj mládeže

02.10.2017 21:53

V sobotu 7.října pořádáme 1. Bodovací turnaj mládeže okresu Nymburk

Propozice:

• Přihlášky Budou přijímány v místě konání turnaje, při prezentaci může být vyžadováno předložení jakéhokoli průkazu s fotografií a datem narození závodníka (zejména nových).

• Časový plán

8:00 - 8:30 … prezentace účastníků

8:30 - 9:00 … losování

od 9:00 … zahájení turnaje nástupem účastníků

• Předpis: Hraje se podle platného „Soutěžního řádu stolního tenisu“, platných „Pravidel stolního tenisu“ a ustanovení tohoto rozpisu.

• Soutěžní disciplíny:

Dvouhra mladšího žactva - narození 1. 1. 2005 a mladší (společně chlapci a dívky)

 Dvouhra staršího žactva - narození 1. 1. 2003 a mladší (společně chlapci a dívky) V případě menšího počtu účastníků i čtyřhry (bez bodového hodnocení).

• Losování: Všechna losování jsou prováděna vrchním rozhodčím turnaje dle čl. 141 SŘ nasazením, tříděním a dolosováním a dle rozpisu soutěže.

Sokolský trojboj

02.10.2017 21:52

V sobotu 7.10. od 15h. jsou zváni členové  T.J. Sokol Písková Lhota  na akci s občerstvením Sokolský trojboj (pétanque, stolní tenis, šipky)

Vítězem 13.ročníku Letní ligy TTC Brandýs nad Labem

24.09.2017 08:51

Finálový turnaj 13. ročníku Letní ligy Sokola Písková Lhota ve Velkém Oseku:

Sem.: TTC Brandýs n/L - TTC Žehuň 9 : 6

        Sokol  Velký Osek - TJ Sadská 9 : 1

O 3. místo: TTC Žehuň - TJ Sadská  9 : 4

Finále: TTC Brandýs n/L - Sokol Velký Osek 9 : 0

Děkujeme Sokolu Velký Osek za uspořádání finalového turnaje

Letní liga 10.kolo, Finálový turnaj

18.09.2017 21:53

Letní liga 10.kolo:

AFK Nymburk - Starý Kolín 6 : 12, Lysá n/L - Nová Ves 17 : 1, Sadská - Dobřichov 18 : 0,

Žehuň - Velký Osek 9 : 9, Loko Nymburk - Brandýs 17 : 1

 

Konečná tabulka po základní části:

13.roč.Letní soutěže 10.kolo 2017.xls (56832)

 

Do finálového turnaje ve Velkém Oseku v sobotu 23.9. od 9h. postupují Sokol Velký Osek, TTC Brandýs n/L, TTC Žehuň a TJ Sadská.

Benefit + Telegraf

14.09.2017 11:44

V  sobotu 16.9.  od 21h. Hospoda u Sokola zve do sokolovny na zábavu kapel Benefit a Telegraf

Veteraniáda 8.ročník výsledky

10.09.2017 13:23

Vítězem 8. ročníku Veteraniády za účasti 18 přihlášených se stal Stanislav Havránek ze Sokola Starý Kolín, je to již jeho třetí vítězství v historii turnaje, druhé místo obsadil domácí Mirek Křepela. Na třetím místě se umístil Lubomír Salavec před Liborem Vondruškou oba TTC Žehuň.

Pořadí 5 - 8. místo: Adamčík (TTC Žehuň), Kořínek (Loko  Nymburk), Šafránek, Voslař (Nová Ves).

Soutěž útěchy vyhrál František Vejtruba ze Sokola Velim před Zdeňkem Píšou Sokol Písková Lhota.

 

Celkové výsledky:

Veteraniada 2017.xlsx (11482)

Veteraniada 2017 útěcha.xlsx (9842)

 

 

Letní liga 8. a 9. kolo

10.09.2017 13:05

 O postupujících do finálového turnaje bude ještě velký boj v Nymburské i Kolínské skupině, rozhodne poslední 10.kolo.

Výsledky:

8. kolo: AFK Nymburk - Nová Ves 12 : 6, Lysá n/L - Velký Osek 4 : 14, Sadská - Starý Kolín 6 : 12, Žehuň - Brandýs 5 : 13, Loko Nymburk - Dobřichov 14 : 4.

9. kolo: Starý Kolín - Žehuň 13 : 5, Brandýs - AFK Nymburk 13 : 5, Nová Ves - Loko Nymburk 7 : 11, Dobřichov - Lysá n/L 0 : 18, Velký Osek - Sadská 15 : 3

 

tabulky : 13.roč.Letní soutěže Rozlosování 9.kolo 2017.xls (56320)

 

Veteraniáda stolní tenis

03.09.2017 08:56

V sobotu 9.září od 9h. zveme do sokolovny na 8.ročník Veteraniády ve stolním tenisu.

 

Pozvánka:

Pozvánka na 8.r.VETERANIADY 2017.xls (30208)

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>